Vintage-gurus to przestrzeń dla niepowtarzalnych ubrań z duszą, które pokazujemy i sprzedajemy.
statystyka
Kategorie: Wszystkie | Informacje | Zdobycze
RSS
sobota, 22 marca 2008

Dziewczyna Szamana(3,4)

Dziewczyna Szamana ze względu na bluzkę ( firmy Hannes collectin for H&M), która trochę tak nam się kojarzy (metkowy rozmiar 38, materiał 100% wiskoza). Z kolei spódniczka, która również będzie dostępna na naszej aukcji to już zupełnie inne klimaty, jest już w stylu bardziej eleganckim( rozmiar 34/36, do noszenia nad biodram, marka niestety nieznana-brak metki).

21:25, vintage-gurus , Zdobycze
Link Komentarze (2) »
Rockowa ludowa (2)

Na licytacje powędruje bluzeczka firmy Monsoon, która pomimo dużego rozmiaru na metce(42?), leży prawie idealnie na osobie, która nosi rozmiar 36, także uważamy, że tak naprawdę jest to 38. W połączeniu z czernią prezentuje się elegancko(nasza stylizacja jest akurat bardziej w klimatach ludowo-rockowych), jednak w innych stylizacjach może ukazać swoje drugie oblicze. Zachwyciły nas jej piękne hafty, dzięki nim nasza zdobycz wpisuje się w aktualny teraz trend czyli ludowe inspiracje.

20:11, vintage-gurus , Zdobycze
Link Komentarze (1) »
Informacja

Nasze konto na allegro, a tym samym i licytacje zostaną uruchomione niestety dopiero na początku kwietnia. Jest to związane z długotrwałym procesem jego aktywacji. Pozdrawiamy:*

15:06, vintage-gurus , Informacje
Link Komentarze (1) »
piątek, 21 marca 2008
Pierwsze koty za płoty (1)

Oto pierwszy łup! Zwiewna spódniczka z bawełny o niespotykanie pięknym wzorze. Byłyśmy pod takim wrażeniem jej walorów, że omal nie zostawiłyśmy jej dla siebie. Jednak serdecznie zapraszamy do licytacji! W najbliższym czasie będzie ona dostępna na aukcji;)

15:18, vintage-gurus , Zdobycze
Link Komentarze (3) »
Vintage-gurus atakują

W pierwszej notce pragniemy napisać trochę o tematyce bloga i w jakim celu powstał. Zaczęło się od miłości do ubrań wszelkiej maści, czytania blogów modowych, przeglądania internetowych szaf. Stanowią one wielkie źródło inspiracji. Tym sposobem, pewnego dnia dwie przyjaciółki zakupoholiczki zdecydowały się założyć bloga, na którym postanowiły zamieszczać zdjęcia swoich niepowtarzalnych znalezisk upolowanych głównie w trójmiejskich second-handach, a potem zająć się ich sprzedażą na ALLEGRO. Zachęcamy do licytacji-nasze zdobycze dostępne będą tu. Obiecujemy, że na blogu będziemy zamieszczać zdjęcia ubrań, które rzeczywiście są wyjątkowe i oryginalne, nie będzie można znaleźć tu zwykłych szmatek, których jest wszędzie pełno.

14:28, vintage-gurus , Informacje
Link Dodaj komentarz »